با عشق و علاقه از همان ابتدای دوران دبیرستان، وارد رشته حسابداری شدم. تا مقطع ارشد ادامه دادم. رسالتم را در “بهبود حال انسان ها” با خلق فضای آرامش بخش و نیز کمک به جوانان میهنم برای ایجاد یک “کسب و کار” می دیدم. همیشه دوست داشتم به حرفها و داستان های افراد گوش کنم، دوست داشتم چگونگی موفقیت و شکست آنها را در کسب و کار خود بدانم، دوست داشتم موفقیت در زندگی و کسب و کار را برای آنها تصویر سازی کنم تا بتوانم دیگران را تشویق کنم با آرامش در مسیرشان حرکت کنند تا بتوانند بهترین زندگی خود باشند.

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست         در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

یک جایی دریافتم کارهایی که انجام می دهم همسو با رسالتم نیست، احساس می کردم چیزی در زندگی ام کم است. از طریق مطالعاتی که داشتم و نیز سمینارهایی که شرکت می کردم، با کوچینگ آشنا شدم. مدت ها بود که کار بر روی بهبود، رشد فردی و کشف درون را آغاز کرده بودم. نقطه اشتراک حسابداری و کوچینگ از منظر ارزش آفرینی می تواند باشد. مهمترین آن، هر کدام دوست دارند طرف مقابل (کارفرما/ مراجع) بهترین خودشان را پیدا کرده و حسابگر و مسئولیت پذیر باشند. اکنون به رسالتی که همیشه به دنبالش بودم، رسیده ام. می توانم به واسطه آموزش ها، تجربیات و ….. و ترکیب روش ها و متد های نوین آموزشی، دیگران را در کشف درون و دستیابی به توسعه مهارت های فردی و کسب و کار کمک کنم تا بتوانند به اهداف برنامه ریزی شده خود برسند.
آموزش کوچینگ در کنار اساتید ایرانی و خارجی شروع کرده ام، در کلاس ها و کارگاهها متفاوتی شرکت کرده و در سمینارهای اساتید مطرح کشوری مطالب ارزشمندی یاد گرفته ام. جهت انسجام بخشیدن به آموخته هایم در مسیر آموزش کوچینگ، با آکادمی کوچینگ فارسی زبانان انگلیس(FCA) آشنا شدم، آشنایی و ورود به این آکادمی ازمهمترین اقدام هایی بود  که در این مسیر توانستم بردارم، آموختن کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان (انگلستان) بصورت حرفه ای شروه کردم و در مسیر با آکادمی IMPACT آشنا شدم. در آکادمی FCA موفق شدم مدارک ACSTH سطح یک و ACTP  سطح دو را بر اساس تعاریف انجمن بین المللی کوچینگ ICF، بعد از گذراندن امتحانات لازم از جمله جلسات نطارت با موفقیت به پایان برسانم و گواهی نامه های مربوطه را دریافت نمایم.

برای عمق بخشیدن به کوچینگ در شاخه  فردی و سازمانی در رشته آموزش و بهسازی منابع انسانی دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل شدم. 

دریافت مدرک سطح یک آکادمی

ACSTH

عضو رسمی فدراسیون بین المللی کوچینگ

دریافت مدرک سطح دو آکادمی

تاییدیه فدراسیون بین المللی کوچینگ سطح PCC